Povlak na polštář z česané bavlny s krepovou úpravou. Vzor Žlutý UNI.

Dostupnost: Do týdne
Výrobce: Dadka
Kategorie: Bavlněné povlečení
Expedice: 5 dny
ID: 01327-ZLUTYUNIZ1
Sdílejte tento produkt

Vyberte variantu

Povlak na polštář krep Žlutý UNI 70x90 cm 195 Kč
Koupit
Povlak na polštář krep Žlutý UNI 50x70 cm 161 Kč
Koupit
Povlak na polštář krep Žlutý UNI 40x40 cm 108 Kč
Koupit
Povlak na polštář krep Žlutý UNI 40x50 cm 108 Kč
Koupit

Obsah balení: 1x polštář o rozměru 40x50 cm.
Dezén: Žlutý UNI. 
Krepový materiál je oblíbený hlavně pro nežehlivou úpravu. Pokud nejste milovníkem žehlení, tak krepový materiál bude tou správnou volbou. Nežehlí se.
Materiálové složení: 100% česaná bavlna (nejkvalitnější příze, hladký a příjemný povrch na omak) s krepovou úpravou, nevysrážená. Krepování v šíři 1 cm.
Plošná hmotnost: 135 g/m2. 
Zapínání: zip.
Praní: 60°C.
Exluzivní dezén z dílny výrobce Dadka Vracov. Kvalita výrobku je potvrzena zdravotním atestem Textilního zkušebního ústavu Brno, jakož i certifikátem QZ - Zaručená kvalita, společně se značkou Česká kvalita, která zaručuje stálost barev, zároveň garantuje absenci jakýchkoliv zdraví nebezpečných látek a zdravotní nezávadnost pro dospělé i pro děti do 3 let.
Doporučená údržba: Před prvním použitím vyperte povlak samostatně. Barevné prádlo doporučujeme prát v prostředku na jemné a barevné prádlo v nepřeplněné pračce a sušit v závěsu nebo v sušičce s programem „vlhké k žehlení“. Maximální kvalitu a jemnost prádla Vám zaručí praní zásadně po rubu se zapnutým zipem.
Odstíny barev u fotografií zboží nemusí zcela odpovídat skutečnosti. Mohou se lišit v závislosti na nastavení Vašeho monitoru.


Varianta Povlak na polštář krep Žlutý UNI 40x40 cm, Povlak na polštář krep Žlutý UNI 40x50 cm, Povlak na polštář krep Žlutý UNI 50x70 cm, Povlak na polštář krep Žlutý UNI 70x90 cm
Created with Sketch.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500