Ceny a způsoby dopravy:

V případě, že si objednáte zboží v našem internetovém obchodě, které je skladem, odešleme zásilku nejpozději do dvou pracovních dnů (obvykle však do 24 h). Po odeslání Vaší zásilky Vás o této skutečnosti budeme informovat emailem. 

Nabízíme následující způsoby doručení:

1. osobní odběr (platba předem na účet nebo v hotovosti při převzetí)

Zboží si můžete po předchozí domluvě osobně vyzvednout v Uherském Hradišti. Místo předání bude upřesněno emailem.

 

2. Doprava Zásilkovna - pro ČR

Nejlevnější varianta dodání. Balík je doručen na Vámi zvolené výdejní místo během 1-3 pracovních dnů. Zásilkovna má v ČR více jak 900 výdejních míst.

Doprava Zásilkovna pro ČR Cena
Bankovním převodem 69,-
Online platební kartou 69,-
Na dobírku 89,-

Více informací zde

 

3. Doprava DPD - pro ČR

DPD doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat, i přístupové údaje do webové aplikace DPD Kurýr. V ní uvidíte, jak se kurýr blíží, a kolik adres ho od vás dělí. 

Doprava DPD pro ČR Cena
Bankovním převodem 99,-
Online platební kartou 99,-
Na dobírku 129,-

 

4. Doprava GLS - pro ČR

GLS doručuje balíčky do druhého pracovního dne. Když vás kurýr nezastihne na adrese, pokusí se o to znovu následující pracovní den. O doručení vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Dozvíte se z nich jednohodinové rozmezí, kdy kurýra očekávat. 

Doprava GLS pro ČR Cena
Bankovním převodem 99,-
Online platební kartou 99,-
Na dobírku 129,-

5. Doprava Slovenská pošta - pro SK

Levná varianta dodání. Balík je doručen přímo na Vámi zvolenou adresu během 2-4 pracovních dnů.

 

Doprava Slovenská pošta pro SK Cena
Bankovním převodem 6 €
Online platební kartou 6 €
Na dobírku 7,2 €

 

5. Doprava Zásielkovňa - pro SK

Nejlevnější varianta dodání. Balík je doručen na Vámi zvolené výdejní místo během 2-4 pracovních dnů. Zásilkovna má na Slovensku více jak 150 výdejních míst.

Doprava Zásielkovňa pro SK Cena
Bankovním převodem 4 €
Online platební kartou 4 €
Na dobírku 5 €

Více informací zde

 

 

Stornování objednávky a nevyzvednutí zásilky:


Stornování objednávky:

Objednávku lze stornovat pouze v době před jejím odesláním. Pokud dostanete potvrzovací email o vyřízení Vaší objednávky, je zboží již zabaleno a připraveno k odeslání. Zboží se odesílá každý všední den v 15:00 hod. Pro stornování objednávky nás včas kontaktujte viz. sekce kontakty.

 

Nevyzvednutí zboží a jeho následky:

Zákazník je povinen převzít si objednané zboží od doručovatele, případně na poště do 14 dnů (v případě, že není zastižen na zadané adrese). V případě, že se zboží vrátí zpět dodavateli, bude zákazník o této skutečnosti informován dodavatelem. Zákazník je v tomto případě povinen uhradit nové náklady na opětovné doručení. Pokud tak neučiní, bude na jeho adresu zaslána faktura na uhrazení nákladů spojených s dopravou a objednávka bude stornována. V případě, že zákazník neuhradí fakturu spojenou s náklady na dopravu, bude celá záležitost předána našemu právnímu zástupci. Nevyzvednutím zásilky je zákazník zapsán do tzv. "Black listu". Z tohoto seznamu je zákazník smazán po uhrazení dlužného poštovného, čili po úspěšném objednání a zaplacení dané zásilky.

Created with Sketch.
Server Error

Server Error

We're sorry! The server encountered an internal error and was unable to complete your request. Please try again later.

error 500