Způsoby platby:

 

Dobírkou

Zboží zaplatíte přepravci při dodání přímo na Vámi zadané adrese.

 

Bankovním převodem

Platbu provedete předem bankovním převodem. Podklady pro platbu obdržíte emailem. Jako variabilní symbol slouží číslo objednávky.

CZK účet:  2001369538/2010

Fio banka, a.s.

IBAN : CZ2620100000002301445774

BIC/SWIFT: FIOBCZPPXXX

 

Hotově při převzetí - Zásilkovna.cz

Zboží bude pomocí služby Zásilkovna doručeno na Vámi zvolené výdejní místo z nabídky. Na pobočkách Zásilkovny je platba možná pouze v hotovosti.

Zboží můžete zaplatit i předem platební kartou, eplatbou nebo převodem z účtu. V tom případě Vám bude za službu Zásilkovna připočítaná pouze cena za dopravu.

 

 

 

Online platba nebo Eplatba přes platební bránu Comgate.

Volba pro okamžité bezhotovostní platby. Svůj nákup můžete zaplatit platební kartou (Mastercard, Maestro, Visa, Visa Electron) nebo – pokud využíváte internetbanking – prostřednictvím platební brány pro bankovní převody.

Platba proběhne ihned při objednávce s okamžitým potvrzením o zaplacení. Tento způsob je navíc levnější než dobírka, jelikož neplatíte doběrečné.

Po dokončení objednávky budete přesměrováni do svého internetového bankovnictví, kde jednoduše schválíte příkaz k úhradě. Při volbě platby kartou budete přesměrováni do aplikace, kde zadáte požadované údaje a platbu potvrdíte. My se ihned dozvíme, že platba byla provedena, a obratem můžeme expedovat zboží.

Nemusíte mít strach o své peníze. Citlivé vstupní údaje, které zadáváte do systému internetového bankovnictví, jsou chráněny platební bránou Vaší banky a nikdo jiný než Vy a banka je nevidí. Platby kartou jsou zabezpečeny systémem 3D Secure.

 

Akceptujeme tyto karty:

 

Created with Sketch.